Благой Георгиев буквално е щял да се прости с главата

...
Благой Георгиев буквално е щял да се прости с главата
Коментари Харесай

Благо Георгиев призна за Есмер: Раздялата за малко да му струва живота

Благой Георгиев безусловно е щял да се елементарни с главата си, откакто татари са поискали да приложат към него античното предписание за отплата.

Това станало около развода му с хубавата Есмер, която е с татарски генезис. Случило се по този начин, че Джизъса бил упрекнат в изневери. По това време Есмер си пусна дълбокосмислен пост в обществените мрежи, че Благо бил тъкал на два стана.
                             

Оказало се, че Георгиев е имал забежки с хубавици от Москва. Това стига до ушите на татарите и те желали да отрежат главата на българския футболист. Благо обаче съумял да се измъкне единствено с финансови загуби и с обещанието в никакъв случай да не се връща повече без експлицитна покана. Говори се, че персонално един от огромните в съветския футбол е платил голям откуп, с цел да резервира главата на Джизъса на мястото ѝ, написа Bourgas24.

Скоро след приключенията с Есмер, Благо си хареса Златка Райкова. Двамата бяха дружно от 2018 година до предходната година, което за Благо си е същински връх, разясняват в обществените мрежи. След това стартира раздялата. Златка Райкова разяснява в персоналния си профил, че бащата на първородния ѝ наследник не поставя никакви грижи за дребния им правоприемник.

                             

Двойката се раздели преди към година, а в този момент и двамата имат нови сътрудници. Благо се ожени за красивата Полина. Преди време той изрично разяснява пред " Телеграф “, че към този момент няма да се развежда и сегашният му брак ще е до живот.
Източник: woman.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР