Благоевград. Пирин (Благоевград) стана лидер във втората четворката на efbet

...

Пирин победи Локомотив София с 2:1 в мач от efbet Лига

Благоевград. Пирин (Благоевград) стана водач във втората четворката на efbet Лига след домашен триумф с 2:1 над Локомотив (София). " Орлетата " стигнаха до трите точки след две превъзходни попадения през първото полувреме, дело на Станислав Манолев (13) и Красимир Станоев (30). Матеус Дуарте върна интригата в мача в 71-вата минута, само че " железничарите " не съумяха да стигнат до нов гол и в последна сметка Пирин победи.

Отборът, воден от Радослав Митревски, прекъсна отрицателната си серия от три следващи турнирни провали, в които даже не съумя да означи гол. В състава на благоевградчани, след изтърпяно наказване, играха опитните Петър Занев и Светослав Дяков.
В другия мач от карето на изпадащите Царско село и Ботев Враца приключиха наедно 1:1.
Източник: focus-news.net