Бившият треньор на Левски Делио Роси дебютира с издънка начело

...

Делио Роси се издъни в дебюта си

Бившият треньор на Левски Делио Роси дебютира с издънка отпред на Палермо. Както е известно, през седмицата 59-годишният експерт пое отбора със задачата да завоюва директна промоция в Серия “А “. За задачата съставът би трябвало да финишира на едно от първите две места.

#LivPal 2-2, 89’ GOOOOL Trajkovski pic.twitter.com/D3zISWOwqV
— US Città di Palermo (@palermocalcioit) April 27, 2019
В мач от 35-ия кръг сицилианският отбор гостува на борещия се за оцеляване в Серия “Б “ Ливорно и направи 2:2. Палермо стигна до точката с помощта на гол на Александър Трайковски минута преди края. Илия Несторовски откри резултата за гостите в 41-ата минута от дузпа. Домакините обърнаха с попадания на Алесандро Диаманти и Филип Райчевич.

Равенството остави Палермо на трето място в класирането с 58 точки, на две зад Лече. Лидер е Бреша с 63. До края на сезона Палермо и Лече имат да изиграят по три мача, до момента в който Бреша ще има четири срещи.

Серия Б 35 кръг, събота 27 април  Ливорно 2:2краен резулат  Палермо