Билетите за мача от четвъртия кръг на Първа лига между

...

Утре започва продажбата на билетите за мача Арда - Ботев

Билетите за мача от четвъртия кръг на Първа лига сред Арда и Ботев (Пловдив) ще бъдат пуснати в продажба от на следващия ден, сряда, 26 август.

Те ще се продават на касите на стадион " " Арена Арда ", които те ще бъдат отворени всеки ден от 14:00 до 19:00 часа, оповестиха от кърджалийския отбор.

В дни на мача, 29 август касите ще работят от 09:00 часа до началото на второто полувреме.

Цени на билетите:

Сектор " А " ложи - 20 лева

Сектор " А " и " В " - 15 лева

Сектор " Б " - 10 лева

Сектор за посетители " Г " - 10 лева

Ръководството на ПФК Арда би желало да заяви, че закупилите абонаментни карти ще са с преимущество при влизане на домакинските мачове на тима.

Това се постанова, откакто министерство на младежта и спорта, РЗИ и министерство на опазването на здравето вкараха специфични условия за допускане на почитатели по трибуните, поради епидемиологичната конюнктура в страната.

Според тези условия във всеки бранш може да има най-много по 1000 фенове.

Така, в случай че за даден бранш има продадени 500 абонаментни карти, в свободна продажба на касите ще бъдат пуснати още 500 билета, показват от клуба и допълват:

" Един град, една община, една област, САМО АРДА ".

Отборът на Арда през вчерашния ден реализира първата си победа за новия сезон против ФК ЦСКА 1948 в София и е на пето място във краткотрайното класиране с 5 точки. Домакинството на Ботев е второ в Кърджали след равенството 1:1 с гранда Левски.
 Арда завоюва гостуването си на ФК ЦСКА 1948 с 2:0
Арда впечатли празните трибуни на стадион " Васил Левски " и си потегли със заслужени три точки от София