Берое завърши с равенство лагера си в ТурцияОтборът на Берое

...

Берое завърши с равенство лагера си в Турция

Берое приключи с тъждество лагера си в Турция
Отборът на Берое реализира ново реми по време на зимния си предварителен лагер в Турция. Старозагорци приключиха 1:1 с полския Заглембе Любин в последната си инспекция в курорта Белек. Поляците откриха резултата в 14-та минута посредством Патрик Тушински, който осъществя от близко след центриране на Старжински.

Последваха положителни минути за заралии, които имаха положения да изравнят посредством Мартин Камбуров и Алфредо Мартинс, само че и двамата не откриха задачата. През втората част Берое въпреки всичко стигна до изравнителния гол в 80-та минута, когато след подаване на влезлия като запаса Педро Еужениу след корнер Матеус Леони означи с глава.

Така възпитаниците на Александър Томаш приключиха лагера си в Белек с три равенства и една загуба, откакто преди този момент направиха ремита с румънския Астра Гюргево и унгарския Мезьокьовешд-Жори, и позволиха проваляне с 0:4 от азербайджанския Нефтчи Баку. /БГНЕС
Източник: bgnes.com