Бърнли. Манчестър Юнайтед изигра до голяма степен огледален двубой на

...

Манчестър Юнайтед с равенство 1:1 срещу последния Бърнли

Бърнли. Манчестър Юнайтед изигра значително огледален дуел на разочароващото си отпадане от Мидълзбро за ФА Къп и приключи наедно 1:1 в гостуването си на последния Бърнли в мач от 24-ия кръг на Премиър лийг.

Футболистите на Ралфа Рангник изиграха много положително първо полувреме, в което пропуснаха куп състояние и имаха доминация в дуела, а също по този начин съдията анулира две попадения на тяхната сметка заради нарушавания.

През втората част картината се промени и домакините, който демонстрираха едно по-добро лице, съумяха да доближат до една точка. Попаденията в мача бяха дело на Пол Погба в 18-ата минута и Джей Родригес в 47-ата. Това бе и трето следващо тъждество за играчите на Шон Дайч.
Източник: focus-news.net