Българският нападател Мартин Минчев се появи през второто полувреме за

...

Минчев игра едно полувреме, Кабаков вдигна 10 картона в Белград

Българският нападател Мартин Минчев се появи през второто полувреме за Спарта (Прага), само че оказа помощ на чешкия отбор единствено да стигне до гол за крайното 1:2 от Партизан (Белград) в шампионата Лига на конференциите.

Минчев размени Якуб Пешек на почивката, откакто Партизан водеше към този момент с 2:0 с двата гола на Рикардо Гомеш в 7-ата и в 24-ата минути. 30-годишният таран от Кабо Верде беше наименуван свръхестествен, само че в 65-ата минута българският арбитър Георги Кабаков му извади втори жълт картон и го в профил от терена. Чехите съумяха да върнат едно попадение посредством Адам Хложек в 85-ата минута, само че сърбите отиват на осминафинал с общ резултат 3:1.

Кабаков, който управлява мача с помощници Мартин Маргаритов и Диян Вълков, извади общо девет жълти картона и един червен.
Източник: bnr.bg