Българска Асоциация Мини Футбол започна записванията за летен турнир по

...

Българска Асоциация Мини Футбол организира турнир в...

Българска Асоциация Мини Футбол стартира записванията за летен шампионат по минифутбол, който ще се организира на 9-10 юни в Пазарджик. Мястото на осъществяване ще бъде изкуствения терен на Лидъл до спортна зала " Хебър ".

С образуване на спортната демонстрация ще бъде презентирана новата лига по минифутбол, която ще стартира през есента в Пазарджик.

Идеята е и в нашия град да има регулярно състезание за минифутбол по сходство на останалите регионални и по-малки градове в страната, а спечелилия да получава квота за квалификации на Шампионска лига по минифутбол.

Таксата за правоучастие в летния шампионат на 9-10 юни е 100 лв. на тим.

Предвиден е паричен награден фонд, както и предметни оценки за най-хубавите в персоналното класиране футболисти – вратар, бранител, полузащитник и нападател(голмайстор).

Записвания за присъединяване в шампионата ще се вършат до 20-ти май на телефон 088 33 88 304.

Източник: marica.bg