Арсенал и Атлетико Мадрид завършиха наравно 1:1 в първи полуфинал

...

Арсенал и Атлетико не се победиха и оставиха интригата за реванша

Дойде краят на ерата  Арсенал се добра до полуфиналите на Лига Европа, вижте останалите резултати
Арсенал и Атлетико Мадрид приключиха наедно 1:1 в първи полуфинал от Лига Европа, игран на стадион " Емиратс " в Лондон.

Първото попадение в мача бе дело на Лаказет, който се разписа в 61-ата минута и по този начин даде преднина на своя отбор в борбата за класирането на финала, на втория по мощ европейски шампионат. В 82-ата минута обаче Гризман изравни.

Гостите играха съвсем цялостен мач в понижен състав след изгонването на хърватина Шиме Върсалко още 10-ата минута след два жълти и респективно червен картон. Освен това, Диего Симеоне също изгледа срещата в профил, откакто реагира бурно при изгонването на хърватина и фаул против негов състезател минути по-късно.

Реваншът на " Уанда Метрополитано " след седмица се обрисува извънредно забавен, а испанския отбор несъмнено е любимец за постигане до финала в Лион.

В другия дуел тази вечер Олимпик Марсилия взе удобен задатък преди реванша в Австрия, откакто довечера победи ФК Залцбург с 2:0. Точни за домакините бяха Тувен и Н`Жие.
Източник: offnews.bg