Антони Иванов записа официалния си дебют с екипа на новия

...

Антони Иванов дебютира за Университатя с инфарктна победа

Антони Иванов записа формалния си дебют с екипа на новия си тим Университатя (Крайова). Българинът игра цялостни 90 минути в срещата от 1-ия кръг на Лига 1 на Румъния против Академика Клинчени. неговият тим стигна до инфарктна победа с 3:2.

Срещата стартира с автогол на Раута в 13-ата минута, с който даде преднина на Университатя. В 29-ата минута Сут изравни за гостите, само че в 41-ата минута отборът от Крайова още веднъж излезе напред в резултата след попадение на Мартич.

Голямата драма настъпи в спомагателното време на дуела. В 3-ата минута гостите още веднъж стигнаха до равнене с гол на Нсиа. Секунди преди последния съдийски сигнал обаче Университатя се добра до успеха, а героят за домакините бе Константин, който оформи крайното 3:2.

Така Университатя записа първите си три точки в своя актив през новия сезон, до момента в който Академика може много да съжалява, че не си потегли с нещо от този мач.