Англия започна подготовката си за Мондиал 2018 с победа. Трите

...

Англия стартира подготовката за Мондиал 2018 с успех над Нигерия

Англия стартира подготовката си за Мондиал 2018 с победа. " Трите лъва " надвиха над Нигерия с 2:1 в контролна среща, която се игра на " Уембли ".

Гари Кейхил (7) и Хари Кейн (39) се разписаха за спечелилите, а Алекс Иуоби върна един гол за " суперорлите ".

Резултатът бе открит още в 7-ата минута, когато Гари Кейхил се извиси след центриране от корнер на Киърън Трипиър и с глава прати топката неспасяемо във вратата на гостите.

Снимка 360049
Източник:

В 39-ата минута Хари Кейн ознаменува първия си мач като капитан на Англия с попадение. Нападателят на Тотнъм получи топката от Стърлинг пред наказателното поле и с мощен удар направи беззащитен Узохо за повторно.

В началото на втората част нигерийците върнаха едно попадение. Удар на Игало срещна гредата, а при добавката Алекс Иуоби вкара за 2:1.

До края на срещата нови голове на паднаха. Нивото на играта на домакините фрапантно паднаха и те съвсем не заплашиха Узохо.