АНАХАЙМ, Калифорния (AP) — Конър Инграм направи 28 спасявания в

...

Конър Инграм записва нов шаут, Краус и Келър отбелязват при победата на Койотс с 2-0 над Дъкс

АНАХАЙМ, Калифорния (AP) — Конър Инграм направи 28 спасявания в петия си шаут в кариерата, а Лоусън Краус вкара гол на своя отбор- водейки 16-и гол при успеха на Аризона Койотс с 2-0 над Анахайм Дъкс в петък вечер.

Клейтън Келър означи гол за Аризона, който съответства с общия брой победи на пътя от предишния сезон. Койотите имаха най-лошите седем победи като посетител в НХЛ предишния сезон, до момента в който приключиха на седмо място в Централната дивизия, само че тази седма победа на пътя за новия сезон изкачи Аризона до четвърто място в дивизията в последния си мач за 2023 година

Инграм направи шепа впечатляващи прекъсвания, до момента в който разгласява четвъртия си шатаут в своите 12 изяви от 25 ноември.

Джон Гибсън спря 30 изстрела в мощно показване за патиците, които другояче дадоха относително безжизнени старания два дни след впечатляващата победа с 5-2 над Вегас. Анахайм отпадна за трети път от 10 мача и за повторно от четири мача на настоящото си домакинство от осем мача.