22 училищни отбора участваха във футболния турнир, част от Общинските

...

Учениците на СУ „Св. Климент Охридски“ станаха шампиони по футбол

22 учебни тима участваха във футболния шампионат, част от Общинските училищен игри 2018/2019 година, който се организира в състезателен комплекс „ Локомотив “ и в Технически университет, оповестиха от дирекция „ Спорт “ към Община Варна. Във финалната четворка се получиха оспорвани мачове, някои от които приключиха и след осъществяване на дузпи.

Шампиони в надпреварата станаха учениците от СУ „ Св. Климент Охридски “, следвани от връстниците си от ОУ „ Св. Св. Кирил и Методий “, а на трето място се класира отборът на ОУ „ Васил Априлов “. Всички призьори получиха купи, медали, футболни топки и грамоти.

Победителят в конкуренцията продължава да се състезава за Варна в регионалните надпревари, които ще се проведат напролет. През почивните дни не престават конкуренциите в Общинските училищен игри по волейбол, баскетбол и футбол.
Източник: dnesplus.bg