0 Нападателят Кристиано Роналдо за сетен път спаси от поражение

...

Рангник: Бяхме далеч от това да контролираме мача

0

Нападателят Кристиано Роналдо за прощален път избави от проваляне Манчестър Юнайтед. Големият №7 означи против Челси, а срещата на " Олд Трафорд " приключи 1:1 след цялостна доминация за лондончани в хода на мача. Маркос Алонсо материализира преимуществото за гостите, само че секунди по-късно Роналдо изравни. Кристиано осъществя последните пет попадения на " алените дяволи " и осем от последните девет гола на Юнайтед.

" Имахме шанс през първото полувреме. Отново трябваше да разчитаме на страхотните спасявания на Де Хеа и на шпагати в последния миг. През втората част стояхме по-добре. Имаше моменти, в които по-добре разигравахме топката. Макар да допуснахме гол в 60-ата минута, успяхме да реагираме със страхотната асистенция на Неманя Матич и невероятното довеждане докрай на Кристиано Роналдо.

В последните 20 минути мачът бе отворен. Те можеха да отбележат, като Рийс Джеймс удари гредата, само че и ние имахме нашите моменти и Кристиано можеше да означи още един или два гола. Като цяло обаче признавам, че извадихме шанс да стигнем до точката. Все отново ми хареса реакцията през второто полувреме. Не желая да упреквам никого. Видя се, че бяхме надалеч от това да направляваме мача, до момента в който Челси повече владееше топката ", съобщи Рангник.
 Манчестър Юнайтед и Челси приключиха наедно 1:1
Манчестър Юнайтед се добра до тъждество с Челси

Лондончани нямат триумф над " алените дяволи " към този момент 9 мача в първенството