Лидерът на Северозападната Трета лига – Спартак прегази Локомотив (Мездра)

...

Спартак разгроми Локомотив с лекота

Лидерът на Северозападната Трета лига – Спартак прегази Локомотив (Мездра) на стадион Плевен с 5:1 в мач от 19-ия кръг на шампионата. Домакините взеха трите точки, без да се напрягат, пропуснаха и още голове. Интригата продължи 19 минути през първото полувреме, след които домакините водеха с 3:0. В 7-ата минута Тихомир Тодоров разтресе мрежата с шут от воле. Секунди по-късно Ивайло Иванов се измъкна от отбраната и трансферира вратаря – 2:0.

В 26-ата минута Георги Горанов подаде на Тодоров и той отново опъна мрежата. След това Иванов пропусна да вкара за повторно. Каменов от гостите пък уцели гредата. В 58-ата минута Михаил Парасков изненада плевенския вратар с отдалечен удар за 3:1. Десетина минути по-късно обаче Траян Димитров бе прецизен от границата на наказателното поле. В 79-ата минута се разписа и Иво Върбанов след пас на Иванов. Последният пропиля други две голови благоприятни условия. Северозападна Трета лига 19 кръг, неделя 17 март  Спартак (Плевен) 14:30  Локомотив (Мездра)