Защитникът на Левски - Хосе Кордоба, беше заменен принудително по

...

Проблем за Левски: Кордоба се контузи в контрола на Панама

Защитникът на Левски - Хосе Кордоба, беше сменен наложително по време на контролната среща на родината си Панама против Венецуела. Проверката, която се игра в Дубай, приключи 2:2. Бранителят на " сините " стартира като титуляр и остана на терена до 41-ата минута, а на негово място се появи Фидел Ескобар.

Медиите в Панама показват, че положението на Кордоба не е притеснително, като той е посочил " положителни знаци " след промяната си, само че сериозността на травмата ще стане ясна най-рано на следващия ден.

Панама поведе с гол на Хосе Фаярдо в 29-ата минута, а Сезар Янис удвои в 79-ата минута. Южноамериканците върнаха едно попадение в 83-ата минута посредством Саломон Рондон от дузпа. Крайният резултат оформи Ернесто Торегроса в продължението на мача.