Загорец победи Родопа (Смолян) с 3:0 в Нова Загора. Двубоят

...

Загорец с категоричен успех

Загорец победи Родопа (Смолян) с 3:0 в Нова Загора. Двубоят е от 37-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Божидар Димитров се разноски сред смолянските бранители и подаде пред празната врата, откъдето Пламен Иванов откри резултата в средата на първото полувреме. Гостите имаха опция да изравнят, само че я пропиляха.

Шанс се откри за тях един път и след почивката, само че отново не стана. В 70-ата минута Пламен Тенев повиши на 2:0 след асистенция на Иван Тошев. Последният стреля от воле малко преди края, вратаря мазета, само че след удар на Йордан Желев падна третия гол. Още много благоприятни условия за попадения не осъществиха футболистите на Мирослав Миндев.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.