Ювентус допусна грешна стъпка при първата си визита за сезона.

...

Ювентус сбърка, Рома спечели с 1:0 – ВИДЕО

Ювентус позволи неверна стъпка при първата си аудиенция за сезона. Бианконерите приключиха 0:0 във визитата си на Сампдория. Това е първо нулево тъждество сред противниците от 11 години насам. Освен това в предходните шест срещи Дория непроменяемо допускаше най-малко по два гола от Юве.

И двата тима имаха доста положения за гол, само че по този начин и не съумяха да се разпишат. Сампдория даже удари греда още първоначално посредством Лерис. Ювентус пък стигна до попадение посредством Рабио, само че ВАР го анулира поради засада. „ Не сме позволили гол в два мача, което е положително начало. Справихме се по-добре през второто полувреме. „, сподели треньорът на Юве Масимилиано Алегри.

В другия мач нощес победи Кремонезе с 1:0. Вратарят на новака Йону Раду избави доста удари, Рома удари и греда. И въпреки всичко в 65-ата минута Крис Смолинг осъществя. Кремонезе имаше отличен късмет да изравни в добавеното време, само че топката се отби в гредата.

В идващия кръг Ювентус приема точно Рома.

Източник: flashnews.bg