Юношите старша възраст на Черно море записаха равенство и победа

...

Юношите на Черно море с победа и равенство в контроли срещу мъжки тимове

Юношите старша възраст на Черно море записаха тъждество и победа в контролите от зимната подготовка. " Моряците ", водени от Мартин Христов, приключиха 1:1 с Черноморец в Бургас, като единствения гол за варненци в срещата осъществя Иван Томов.

Той се разписа в 38-ата минута след страховит независим пробив, откакто домакините бяха разкрили резултата в 15-ата минута. Страхотни спасявания направи вратарят на Черно море Галин Григоров.

Като цяло се получи двуостър мач на добър терен, като Марин Петков, Николай Трифонов, Иван Томов пропуснаха положителни обстановки за втори гол.

В събота варненци срещнаха различен третодивизионен мъжки отбор. " Моряците " победиха Нови пазар в Суворово с 1:0. Реално резултатът трябваше да е по-изразителен, само че чисти положения изпуснаха Алекс Йорданов, Милен Николов, Серги Кешкерян през първата част, а през второто полувреме положителни обстановки бяха основани пред Марин Петков, Тони Иванов, Иван Томов, Денислав Славов и Берк Бейхан.