Вратарят с български корени Александър Георгиев започна като титуляр за

...

Александър Георгиев сменен при тежка загуба на Рейнджърс

Вратарят с български корени Александър Георгиев стартира като титуляр за Ню Йорк Рейнджърс, само че бе заменен във втората третина, откакто получи четири гола при загубата от Бостън с 0:4 в Националната хокейна лига.

Роденият в Русе пазач отрази 10 удара, само че позволи два гола в първата част и още два бързи във втората и напусна леда, сменен от резервата Кийт Кинкейд, който избави всички 13 удара към вратата му в оставащите минути до края.

Попаденията за Бостън осъществиха Давид Пастърнак, Патрис Бержерон, Давид Крейчи и Джейк Дабрас. С три асистенции зе отличи Брад Маршан.
Другият тим от Ню Йорк - Айлендърс, записа седма поредна победа след 5:3 над Ню Джърси при завръщането на аудитория в " Насау Колизеум ".

1000 души изгледаха срещата и за първи път от една година насам в залата имаше аудитория.

Мат Мартин и Адам Пелех вкараха по един гол в първата третина, а по-късно Ноа Добсън, Джош Бейли и Брок Нелсън прибавиха по още едно попадение за Айлендърс.