Волейболният отбор на Казанлък Волей записа първа победа в НВЛ-жени,

...

Казанлък с първа победа след пълен обрат над Славия

Волейболният тим на Казанлък Волей записа първа победа в НВЛ-жени, откакто надправи цялостен поврат и надви като посетител Славия с 3:2 (19:25, 17:25, 25:22, 25:20, 15:10) в среща от 11-ия кръг.

Така " розите " вземат реванш от " белите ", откакто в 4-ия кръг те завоюваха с 3:0 гейма. Казанлък е на седмо място с 2 точки след 1 победа и 8 загуби, до момента в който Славия е 6-и със 7 точки след 2 победи и 7 загуби. В идващия кръг " белите " гостуват на Берое (Стара загора), а Казанлък одобряват Левски.

Момичетата на Иван Димитров преобладаваха напълно през първите два гейма, само че по-късно състезателките на Деян Боюклиев сътвориха поврат и вкараха мача в тайбрек. Там " розите " бяха много безапелационни и завоюваха безапелационно с 15:10, а с това и мача с 3:2.