Волейболният отбор на Берое (Стара Загора) приключи редовния сезон в

...

Волейболистките на Берое завършиха с победа в редовния сезон

Волейболният тим на Берое (Стара Загора) завърши постоянния сезон в НВЛ-жени с победа, откакто се наложи изрично над Раковски (Димитровград) с 3:0 (25:15, 25:20, 25:13) в мач от последния 14-и кръг.

Така девойките на Страхил Балов останаха на 4-о място в крайното класиране с 22 точки след 7 победи и 5 загуби, с колкото приключи и 3-ия Левски, само че с по-добро геймово съответствие. Раковски завърши на 5-о място с 14 точки след 5 победи и 7 загуби.

Домакините от Берое преобладаваха напълно в първия гейм и го завоюваха елементарно с огромна преднина - 25:15. Във втората част имаше лека конспирация, като волейболистите на Раковски се пробваха да настигнат съперничките си, само че не съумяха. В последния гейм изненади нямаше и Берое завоюва чисто с 3:0 след разгромно 25:13.