Воденият от българския специалист Ивайло Петев отбор на и Херцеговина

...

Босна на Петев запази върха след равенство срещу Черна гора

Воденият от българския експерт Ивайло Петев тим на и Херцеговина резервира върха във краткотрайното класиране в група 3 на В в шампионата на УЕФА на нациите след тъждество 1:1 като посетител на в.

Босненците събраха 5 точки, до момента в който има 4 и върви на третата позиция в групата, в която са още и.

През първото полувреме липсваха чистите положения, като на два пъти пропуски за домакините направи. След паузата Йовович още веднъж беше доста деен, като насочи тежък удар, само че топката мина над гредата. Петев прибегна до смени, които дадоха резултат. Той размени със в 61-ата минута и единствено 60 секунди по-късно резервата откри.

Радостта на босненците обаче не търпя дълго. Черногорците демонстрираха неотстъпчивост и изравниха единствено 15 минути покъсно. стреля от границата на наказателното поле и съумя да преодолее стража с третия си гол за националния тим и първи от октомври м.г.