Водената от Росен Стоянов формация на Витоша (Бистрица) до 17

...

Витоша разгроми Пирин при 17-годишните

Водената от Росен Стоянов групировка на Витоша (Бистрица) до 17 години разруши с 5:0 като хазаин състава на Пирин 2001 (Благоевград) в среща от 18-ия кръг на шампионата за юноши-младша възраст, зона " София ".

Тон за разгромната победа даде Ивайло Петров, който се разписа още в 6-ата минута. В 25-ата Мартин Тодоров удвои, като задатъкът на бистричани от два гола се резервира до почивката. След нея паднаха нови три гола във вратата на благоевградчани.

Витоша (Бистрица) и Септември не се победиха
Витоша (Бистрица) и Септември не излъчиха победител, съдиите още веднъж се демонстрираха

Срещата приключи без попадения

Подобно на първата част още веднъж Ивайло Петров пръв откри път към мрежата на противника с попадението си в 56-ата минута. В 71-ата Иван Стоянов заби четвърти гол за Витоша, а крайното 5:0 оформи Алекс Терзийски секунди преди края на постоянното време.

С новите три точки Витоша събра 39 в актива си и дели третото място във краткотрайното класиране с Царско село. Лидер е Левски, който има 44 точки на сметката си, само че и два мача повече от бистричани.