Витоша (Бистрица) спечели шеста поредна титла от първенство за ветерани.

...

Бойко Борисов с гол за шестата поредна титла на Витоша при ветераните

Витоша (Бистрица) завоюва шеста поредна купа от състезание за ветерани. Тимът победи с 4:2 Локомотив (Пловдив) на стадион " Летище " в столицата.

Водени от капитана си Бойко Борисов, който държи върха за най-възрастен професионален футболист у нас, " тигрите " наказаха противника още в седмата минута с попадение на Емил Гъргоров.

През втората част Витоша си обезпечи сериозен задатък с два бързи гола, маркирани от Николай Николов и Николай Божов.

Локо Пловдив понижи резултата в 68-ата минута с попадение на Георги Мечеджиев, само че четвърт час преди края водачът на ГЕРБ и някогашен министър председател се разписа за 4:1. Той пое топката в наказателното поле, залъга няколко бранители, преодоля и вратаря, след което прати топката в празната врата.

Георги Мечеджиев оформи крайното 4:2 в 81-ата минута.

След края на мача Бойко Борисов получи трофея и бе повлечен на ръце от съотборниците си.