В Севлиево, едноименния тим се наложи с 1:0 над Бдин

...

Севлиево повали Бдин с късен гол

В Севлиево, едноименния отбор се наложи с 1:0 над Бдин (Видин). Двубоят е от 34-ия финален за сезона кръг на Северозападна Трета лига. Атанас Георгиев означи завръщането си след тежка травма с неспасяем удар от границата на наказателното поле в даденото от съдията продължение.
 Севлиево се настройва за сложен, само че сполучлив мач Севлиево се настройва за сложен, само че сполучлив мач
Домакините натискаха от самото начало. Християн Василев и Ерик Почански пропуснаха да открият резултата през първото полувреме. Малшансът преследваше севлиевци и след почивката. Никола Василев пък избави единствения рисков удар към вратата си. Мачът е финален в спортната кариера на Илиян Трифонов, който до момента беше играещ състезателен шеф и пом.треньор на севлиевци.