В Левски едноименния тим спечели с 2:0 срещу Боруна (Царева

...

Левски 2007 спря негативна серия

В Левски едноименния отбор завоюва с 2:0 против Боруна (Царева ливада). Двубоят е от десетия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужен триумф за домакините с оглед случилото се на терена.
 Левски 2007: Нямаме право да вършим повече неточности Левски 2007: Нямаме право да вършим повече неточности
Съперникът им пък приключи с понижен състав. В 20-ата минута рефера отсъди дузпа за игра с ръка на футболист от гостите. Вкара я завърналия се след травма Ивайло Иванов. Джанко Танев проби отляво и стреля в мрежата за окончателното 2:0 в 40-ата минута. Два пъти Иванов, по един път Венцислав Миленов, Леон Илиев и Павел Челестинов пропуснаха да се разпишат.
 В Боруна сюрпризирани от скромния точков актив на Левски 2007 В Боруна сюрпризирани от скромния точков актив на Левски 2007
В 70-ата минута Калоян Илиев от Боруна насочи имитация към съперник и рефера го в профил с червен картон.