Уест Хем и Астън Вила завършиха наравно 1:1 в мач

...

Уест Хем и Астън Вила завършиха наравно във ВЛ след късна драма

Уест Хем и Астън Вила приключиха наедно 1:1 в мач от 29-ия кръг на британското състезание по футбол, с което двата тима резервираха местата си в класирането. " Чуковете " са седми с 44 точки, а бирмингамци са четвърти с 56 и три повече от Тотнъм.

Уест Хем поведе в 29-ата минута. Владимир Куфал получи топката отдясно и центрира в наказателното поле, а Михаил Антонио я доближи с плонж и се разписа с глава за 1:0. Той стигна до още един гол в 49-ата минута, само че попадението бе анулирано поради игра с ръка на Антонио.

Така се стигна до 79-ата минута, когато Астън Вила изравни. Муса Диаби получи топката в наказателното поле и подаде по трева към дузпата, а Николо Дзаниоло я вкара във вратата на " чуковете " за крайното 1:1.