Уест Хам и Борнемут завършиха 1:1 в сблъсъка си от

...

Уест Хам и Борнемут си размениха по гол за 63 секунди и не развалиха добрите си серии

Уест Хам и Борнемут приключиха 1:1 в конфликта си от 24-ия кръг на Премиър лийг. Домакините преобладаваха през по-голямата част, само че " черешките " поведоха в резултата в 71-вата минута, когато насочиха и първия си прецизен удар, нанесен от Райън Фрейзър. Само 63 секунди по-късно резервата Хавиер Ернандес изравни за " чуковете ". Чичарито реагира най-добре, откакто Бегович бе избил момент преди този момент удар на Арнаутович. Много скоро след изравнителното попадение Адриан избави доста рисков удар на Станислас.

Уест Хам заема 11-а позиция с актив от 26 точки. Борнемут има точка по-малко. За " чуковете " това бе седми следващ мач без загуба във всички шампионати. Борнемут пък не е губил в последните си пет срещи в Премиър лийг.

СТАТИСТИКА ТУК! Премиър лийг 24 кръг, събота 20 януари  Уест Хам 1:1краен резулат  Борнемут