ЦСКА U17 победи Сокол (Марково) с 3:1 в среща от

...

ЦСКА U17 се справи със Сокол

ЦСКА U17 победи Сокол (Марково) с 3:1 в среща от XXII кръг на Елитната група, която се игра на стадион " Сокол ".

" Армейците " вкараха трите гола през първото полувреме. Мартин Смоленски означи първите две попадения, а Димитър Михайлов беше прецизен за 3:0. През втората част домакините върнаха един гол за крайното 3:1.

Трима наши юноши са извикани в националния тим до 16 години. Мартин Смоленски, Александър Бучков и Мартин Аврамов ще са разполагаем на селекционера Марчо Дафчев за другарски шампионат на УЕФА в Сливен от 10 до 17 април.

Следващата седмица няма да се играят мачове в Елитната група. ЦСКА ще одобри Лудогорец в идния кръг.
 Юношите на ЦСКА приключиха наедно против Чавдар (Етрополе)

В идващия кръг " алените " гостуват на Марек в Дупница

Стартов състав: Илия Шаламанов (в), Александър Бучков, Преслав Страшимиров, Мартин Аврамов, Кристиян Атанасов, Емил Ценов (к), Иван Иванов, Даниел Иванов, Димитър Михайлов, Марк-Емилио Папазов, Мартин Смоленски

Резерви: Цветелин Енчев (в), Християн Петров, Георги Замфиров, Марио Николов, Атанас Няголов, Александър Цонев, Цветомир Цанев

Треньори: Сашо Борисов и Ивайло Иванов
 За ЦСКА предстоят 5 мача за 14 дни, Любослав Пенев ще би трябвало да прояви творчество