ЦСКА - София II победи с 1:0 тима на Кюстендил

...

Късен гол донесе нова победа на дубъла на ЦСКА - София

ЦСКА - София II победи с 1:0 отбора на Кюстендил в мач от четвъртия кръг на Югозападната Трета лига, който се игра на клубната база в Панчарево.

През първото полувреме момчетата на старши треньора Стамен Белчев демонстрираха доста добра игра, като единствено малшансът ги лиши от опцията да излязат напред в резултата и в последна сметка двата състава се отдръпнаха на отмора при нулево тъждество.

През втората част " алените " продължиха да нападат и да търсят успеха през цялото времетраене на срещата. Логичното се случи две минути преди края на постоянното време, когато трудът им се увенча с триумф.
 Резултати и класиране след четвъртия кръг от Група Резултати и класиране след четвъртия кръг от Група " Б " на Югозапад
В 88-мата минута вторият отбор на ЦСКА - София направи доста добре проведена многоходова офанзива отдясно, която приключи със ужасно подаване на Марк-Емилио Папазов към преди малко появилия се на терена Павел Жабов, който майсторски се разписа с глава.

По този метод " алените " събират актив от 7 точки след 4 изиграни дуела, колкото има и Кюстендил.

Снимка: cska.bg