ЦСКА разгроми казахстанския Шахтьор Караганда с 5:1 в контролна среща,

...

Йомов вкара директно от корнер при победа на ЦСКА срещу казахстанци

ЦСКА разгроми казахстанския " Шахтьор " Караганда с 5:1 в контролна среща, играна тази заран в турския курорт Белек.

Казахстанците бяха тези, които означиха първи, само че Амос Юга изравни. Директно от корнер се разписа Георги Йомов, а още веднъж българския национал прати топката в мрежата в 32-ата минута.

Снимка: Lap.bg

Юга също вкара за повторно в края на първата част, а Иван Турицов от дузпа оформи крайния резултат.

Днес в 16:30 часа момчетата на Стойчо Младенов ще изиграят и последната си контрола на турска земя против състава на северномакедонския тим " Академия " Пандев.

Отборът на ЦСКА изигра няколко мача по време на лагера. Завърши 1:1 със полския " Стал " Миелец и победи " Динамо " Москва с 3:1.

Проверката с австрийския " Хартберг " пък се провали поради влошените метеорологични условия.
Източник: btvnovinite.bg