ЦСКА победи с 3:1 (25:19, 25:18, 25:27, 25:22) като гост

...

ЦСКА си тръгна доволен от Добрич

ЦСКА победи с 3:1 (25:19, 25:18, 25:27, 25:22) като посетител Добруджа 07 в дуел от 12-ия кръг от шампионата на България по волейбол за мъже.

" Червените " постановиха волята си, като в първите две елементи имаха очевидно предимство в зала " Добротица ". В третия и четвъртия гейм срещата закупи много по-равностоен темперамент. Домакините откриха метод да понижат изоставането си след 25:27, макар че възпитаниците на Александър Попов отразиха два геймбола. В четвъртата част на мача ЦСКА сподели темперамент и обърна резултата от 2:7 в началните моменти и 18:21 до 25:22.

Столичани са на второ място в класирането досега, на точка зад водача и първенец Хебър. Добруджа 07 е на 11-та позиция.

В друга среща от кръга Черно море се наложи вкъщи с 3:1 (25:12, 23:25, 25:21, 25:17) против Марек Юнион-Ивкони.

В неделя е срещата Монтана-Левски София, а в понеделник Берое 2016 приема Дея спорт.

Българска телеграфна агенция / Автор: Асен Даскалов