ЦСКА 1948 завърши 0:0 последната си контрола преди старта на

...

Над 200 зрители видяха два червени картона в последната контрола на ЦСКА 1948

ЦСКА 1948 приключи 0:0 последната си контрола преди старта на шампионата. „ Червените “ и Септември не съумяха да си вкарат гол в Симитли. Над 200 фенове видяха здрав футбол, два червени картона и малко голови положения.

ЦСКА 1948 можеше да открие още в 12-ата минута. След центриране от корнер и меле Котев стреля рисково, вратарят едвам мазета, а след това бранител съумя да почисти пред голлинията.

До края на полувремето нямаше нови чисти обстановки, макар че гостите пробваха какво ли не в офанзива.

След почивката играта живна. Първо Цаковски не съумя да откри добре оставения самичък против вратаря Калоян Стефанов. После още веднъж Цаковски измъкна топката от стража на домакините, само че се засуети и топката му беше отнета.

Най-чистото състояние след почивката пристигна в самия край. Йоан Маринов получи непокрит на 10 метра пред вратата, само че стреля от въздуха в навън.
Съдията сподели два червени картона на Септември. По сделка обаче изгонените футболисти бяха сменени. Иначе домакините не заплашиха нито един път вратарите на ЦСКА 1948.

ЦСКА : Ем. Михайлов (46 – Пангев), Кр. Михайлов, Котев, Зюмбулев, Атанасов (68 - Гроздин), Васев, Христов (76 - Маламов), Гущеров (71-Павлов), Цаковски (66 - Маринов), Хаджиниколов (57 – Таушанов), Стефанов

фотография: cska1948.bg