Победа с 1-0 за Дери Сити у дома ги накара

...

Лига на Ирландия: Победата на Дери Сити извади Шамрок Роувърс в класацията

Победа с 1-0 за Дери Сити вкъщи ги накара да изпреварят Шамрокс Роувърс в таблицата на Висшата дивизия на SSE Airtricity.

Кендистрайпс посрещнаха Бохемианс в Бандиуел, където гол в 85-ата минута на Майкъл Дъфи подпечата успеха.

FT | SSE Airtricity Висша дивизия за мъже

Три победи на завъртане за Уотърфорд, до момента в който Дери Сити си обезпечи късна победа!#LOI | #LOITVpic.twitter.com/8RunD3ljrp

— Лига на Ирландия (@LeagueofIreland) 10 май 2024 година

Междувременно на стадион Tallaght имаше екшън - изпълнени 90 минути сред Шамрок Роувърс и Сейнт Патрикс Ателтик.

Гол на Аарън Грийн в първите пет минути изведе домакините напред, само че Люк Търнър отвърна на удара в 23-та, оставяйки тъждество на полувремето - сигнал за време.

Даниел Клиъри още веднъж даде преднина на Роувърс в края тутакси, само че Сейнт Патс не губи време да изравни този път, като Мейсън Мелия откри мрежата единствено минути по-късно, оставяйки 2-2 до последния съдийски сигнал...