ЦСКА 1948 победи Хебър Пазарджик с 2:0 като гост в

...

ЦСКА 1948 заграя за Суперкупата с успех в контрола срещу Хебър

ЦСКА 1948 победи Хебър Пазарджик с 2:0 като посетител в последната си контрола преди началото на пролетния полусезон в българското футболно състезание.

Никола Илиев откри резултата в 39-ата минута на стадион " Георги Бенковски " в Пазарджик, възползвайки се от асистенция на Антонио Вутов.

В началото на второто полувреме пък капитанът на " алените " Ивайло Чочев означи втори гол с глава след центриране от ъглов удар.

По този метод ЦСКА 1948 приключи с триумф своята зимна подготовка, а още идната събота (10 февруари) момчетата на Николай Панайотов следва да изиграят първия си формален дуел за календарната година - финала за Суперкупата против Лудогорец на стадион „ Ивайло “ във Велико Търново.

В същото време идната събота Хебър Пазарджик също ще играе мач, само че с надзорен темперамент, в който противник ще бъде Ботев Пловдив. " Гробарите " откриват пролетния полусезон на 16 февруари с домакинство на Хебър Пазарджик.