ЦСКА 1948 и Левски откриха в Първа лига с равенство

...

"ЦСКА 1948" и "Левски" не се победиха в интересен мач с четири гола

ЦСКА 1948 " и " Левски " откриха в Първа лига с тъждество 2:2 на стадиона в Бистрица. Двата отбора не съумяха да се победят в забавен дуел, който мина и през поврат.

" Левски " беше покрай триумфа, който щеше да го приближи до алените в борбата за третото място.

Ивайло Чочев с 20-тия си гол в шампионата изведе " ЦСКА 1948 " напред още във втората минута. След това обаче " Левски " обърна с попадения на Рикардиньо в 18-ата и Уелтон Фелипе в 25-ата минута.

В началото на втората част " ЦСКА 1948 " изравни, когато Парвиз Умарбаев означи от няколко метра. След това рискови положения нямаше, като наводненият терен затрудни двата отбора.

След 31 кръга " ЦСКА 1948 " остава на третото място с 60 точки, а сините са с пет по-малко. Въпреки че е трети тимът на Тодор Янчев записа четвърти следващ мач без победа.

В понеделник са другите два мача от първия кръг на шампионските плейофи. " Лудогорец " приема " Локомотив " (Пловдив), а ЦСКА е хазаин на " Черно море ".
Източник: dnevnik.bg