ЦИК обяви окончателно 240-те избрани депутати по избирателни райони
ЦИК одобри решение, с което афишира определените 240 депутати в новото 48-о Народно заседание. Предстои публикуването им в Държавен вестник
Пълният лист на депутатите по многомандатните изборни региони:
Благоевград
Делян Славчев Пеевски - Движение за права и свободи
Елхан Мехмедов Кълков - Движение за права и свободи
Андрей Атанасов Гюров - „ Продължаваме Промяната “
Владимир Славев Табутов - „ Продължаваме Промяната “
Цвета Валентинова Рангелова - „ Възраждане “
Надежда Данаилова Самарджиева - „ Български напредък “
Росен Димитров Желязков - ГЕРБ-СДС
Стефан Апостолов Апостолов - ГЕРБ-СДС
Костадин Томов Стойков - ГЕРБ-СДС
Георги Иванов Георгиев - ГЕРБ-СДС
Богдан Емилов Боцев - „ Българска социалистическа партия за България “
Бургас
Севим Исмаил Али - Движение за права и свободи
Ешереф Кязим Ешереф - Движение за права и свободи
Константин Живков Бачийски - „ Продължаваме Промяната “
Христо Симеонов Симеонов - „ Продължаваме Промяната “
Богомил Иванов Петков - „ Продължаваме Промяната “
Цончо Томов Ганев - „ Възраждане “
Борис Димитров Аладжов - „ Възраждане “
Виолета Колева Комитова - „ Български напредък “
Жечо Дончев Станков - ГЕРБ-СДС
Любен Любенов Дилов - ГЕРБ-СДС
Галя Стоянова Желязкова - ГЕРБ-СДС
Андрей Стоянов Рунчев - ГЕРБ-СДС
Димитър Георгиев Найденов - „ Демократична България – обединяване “
Петър Георгиев Кънев - „ Българска социалистическа партия за България “
Варна
Ерджан Себайтин Ебатин - Движение за права и свободи
Даниел Максим Лорер - „ Продължаваме Промяната “
Калоян Тонев Икономов - „ Продължаваме Промяната “
Антон Йорданов Тонев - „ Продължаваме Промяната “
Снежана Великова Апостолова - „ Продължаваме Промяната “
Николай Кръстев Костадинов - „ Възраждане “
Юлиян Каменов Губатов - „ Възраждане “
Александър Георгиев Николов - „ Български напредък “
Даниел Павлов Митов - ГЕРБ-СДС
Славена Димитрова Точева – ГЕРБ-СДС
Красен Кирилов Кралев - ГЕРБ-СДС
Павел Алексеев Христов - ГЕРБ-СДС
Бранимир Николаев Балачев - ГЕРБ-СДС
Атанас Петров Атанасов - „ Демократична България – обединяване “
Борислав Гуцанов Гуцанов - „ Българска социалистическа партия за България “
Велико Търново
Йордан Кирилов Цонев - Движение за права и свободи
Йордан Ивов Терзийски - „ Продължаваме Промяната “
Милен Илиев Матеев - „ Продължаваме Промяната “
Станислав Добринов Стоянов - „ Възраждане “
Костадин Георгиев Ангелов - ГЕРБ-СДС
Димитър Стойков Николов - ГЕРБ-СДС
Людмила Николаева Илиева - „ Демократична България – обединяване “
Явор Руменов Божанков - „ Българска социалистическа партия за България “
Видин
Димитър Иванов Аврамов - Движение за права и свободи
Иво Георгиев Атанасов - „ Продължаваме Промяната “
Росица Любенова Кирова - ГЕРБ-СДС
Любен Иванов Иванов - „ Демократична България – обединяване “
Враца
Цветан Иванов Енчев - Движение за права и свободи
Деница Димитрова Симеонова - „ Продължаваме Промяната “
Ивайло Василев Папов - „ Възраждане “
Петя Цветанова Аврамова - ГЕРБ-СДС
Мартин Николаев Харизанов - ГЕРБ-СДС
Атанас Зафиров Зафиров - „ Българска социалистическа партия за България “
Габрово
Юсеин Хасанов Вейселов – Движение за права и свободи
Радостин Петев Василев - „ Продължаваме Промяната “
Даниел Петров Петров - „ Възраждане “
Томислав Пейков Дончев - ГЕРБ-СДС
Добрич
Ертен Белгинова Анисова - Движение за права и свободи
Йорданка Яникова Костадинова - „ Продължаваме Промяната “
Константина Венциславова Петрова - „ Възраждане “
Деница Евгениева Сачева - ГЕРБ-СДС
Албена Симеонова Върбанова - „ Демократична България – обединяване “
Мая Йорданова Димитрова - „ Българска социалистическа партия за България “
Кърджали
Мукаддес Юсуф Налбант - Движение за права и свободи
Юзкан Байрам - Движение за права и свободи
Адлен Шукри Шевкед - Движение за права и свободи
Павлин Павлов Кръстев - Движение за права и свободи
Григор Александров Захариев - „ Български напредък “
Кюстендил
Георги Николаев Стамов - „ Продължаваме Промяната “
Христо Богомилов Терзийски - ГЕРБ-СДС
Николай Димитров Табаков - „ Демократична България – обединяване “
Бойко Любомиров Клечков - „ Българска социалистическа партия за България “
Ловеч
Станислав Димитров Анастасов - Движение за права и свободи
Искрен Цветославов Арабаджиев - „ Продължаваме Промяната “
Николай Нанков Нанков - ГЕРБ-СДС
Георг Даниелов Георгиев - ГЕРБ-СДС
Вяра Емилова Йорданова - „ Българска социалистическа партия за България “
Монтана
Надя Йорданова Петрова - Движение за права и свободи
Инна Владимирова Иванова - „ Продължаваме Промяната “
Петър Николаев Петров - „ Възраждане “
Ирена Методиева Димова - ГЕРБ-СДС
Ирена Тодорова Анастасова - „ Българска социалистическа партия за България “
Пазарджик
Небие Исмет Кабак - Движение за права и свободи
Осман Акчай Мурадов - Движение за права и свободи
Ивайло Валентинов Шотев - „ Продължаваме Промяната “
Петър Николаев Куленски - „ Продължаваме Промяната “
Десислава Илиева Георгиева - „ Възраждане “
Екатерина Спасова Гечева-Захариева - ГЕРБ-СДС
Стефан Неделчев Мирев - ГЕРБ-СДС
Димитър Иванов Гечев - ГЕРБ-СДС
Драгомир Велков Стойнев - „ Българска социалистическа партия за България “
Перник
Бойко Илиев Рашков - „ Продължаваме Промяната “
Димо Георгиев Дренчев - „ Възраждане “
Кирил Миланов Ананиев - ГЕРБ-СДС
Христина Иванова Георгиева - ГЕРБ-СДС
Плевен
Марио Киров Рангелов - Движение за права и свободи
Иван Маркос Христанов - „ Продължаваме Промяната “
Иван Косев Манев - „ Продължаваме Промяната “
Ивелин Първанов Първанов - „ Възраждане “
Пламен Тачев Петров - ГЕРБ-СДС
Деница Пламенова Николова - ГЕРБ-СДС
Стоян Александров Михалев - „ Демократична България – обединяване “
Румен Василев Гечев - „ Българска социалистическа партия за България “
Илиян Славейков Йончев - „ Българска социалистическа партия за България “
Пловдив
Танер Мехмед Али - Движение за права и свободи
Никола Георгиев Минчев - „ Продължаваме Промяната “
Христо Йорданов Даскалов - „ Продължаваме Промяната “
Венцислава Милчова Любенова - „ Продължаваме Промяната “
Ангел Жеков Георгиев - „ Възраждане “
Лилия Недкова Недева - „ Български напредък “
Стефан Иванов Шилев - ГЕРБ-СДС
Вежди Летиф Рашидов - ГЕРБ-СДС
Радомир Петров Чолаков - ГЕРБ-СДС
Христо Любомиров Иванов - „ Демократична България – обединяване “
Иван Богомилов Петков – „ Българска социалистическа партия за България “
Пловдив-област
Рамадан Байрам Аталай - „ Движение за права и свободи – Движение за права и свободи “
Росен Добрев Костурков - „ Продължаваме Промяната “
Стою Теодоров Стоев - „ Продължаваме Промяната “
Стоян Николов Таслаков - „ Възраждане “
Румен Маринов Йончев - „ Български напредък “
Десислава Цветанчова Трифонова - ГЕРБ-СДС
Младен Николов Шишков - ГЕРБ-СДС
Иван Йовков Червенков - ГЕРБ-СДС
Йордан Яворов Иванов - „ Демократична България – обединяване “
Веска Маринова Ненчева - „ Българска социалистическа партия за България “
Манол Трифонов Генов - „ Българска социалистическа партия за България “
Разград
Ахмед Реджебов Ахмедов - Движение за права и свободи
Ихсан Халил Хаккъ - Движение за права и свободи
Гюнай Хюсмен Хюсмен - ГЕРБ-СДС
Ивайло Николаев Мирчев - „ Демократична България – обединяване “
Русе
Ализан Нихат Яхова - Движение за права и свободи
Рена Енчева Стефанова - „ Продължаваме Промяната “
Димитър Данаилов Недялков - „ Продължаваме Промяната “
Златан Стоянов Златанов - „ Български напредък “
Десислава Вълчева Атанасова - ГЕРБ-СДС
Драгомир Дамянов Драганов - ГЕРБ-СДС
Иван Белчев Белчев - „ Демократична България – обединяване “
Иван Валентинов Иванов - „ Българска социалистическа партия за България “
Силистра
Джевдет Ибрям Чакъров - Движение за права и свободи
Гюнер Нихат Ахмед - Движение за права и свободи
Стоян Иванов Георгиев - „ Продължаваме Промяната “
Ивелин Статев Иванов - ГЕРБ-СДС
Сливен
Хатидже Мехмедова Георгиева - Движение за права и свободи
Татяна Славова Султанова-Сивева - „ Продължаваме Промяната “
Климент Пламенов Шопов - „ Български напредък “
Десислава Жекова Танева - ГЕРБ-СДС
Мария Щерева Белова - ГЕРБ-СДС
Деян Цанков Дечев - „ Българска социалистическа партия за България “
Смолян
Хайри Реджебов Садъков - Движение за права и свободи
Анджей Веселинов Джандев - Движение за права и свободи
Михал Григоров Камбарев - „ Продължаваме Промяната “
Красимир Митков Събев - ГЕРБ-СДС
23 МИР София
Настимир Ананиев Ананиев - „ Продължаваме Промяната “
Васил Христов Пандов - „ Продължаваме Промяната “
Венко Николов Сабрутев - „ Продължаваме Промяната “
Васил Стефанов Стефанов - „ Продължаваме Промяната “
Искрен Николаев Митев - „ Продължаваме Промяната “
Николай Георгиев Дренчев - „ Възраждане “
Маргарита Атанасова Генчева - „ Възраждане “
Даниела Станимирова Дашева - „ Български напредък “
Румен Димитров Христов - ГЕРБ-СДС
Александър Руменов Ненков - ГЕРБ-СДС
Николай Нидал Алгафари - ГЕРБ-СДС
Александър Койчев Иванов - ГЕРБ-СДС
Надежда Георгиева Йорданова - „ Демократична България – обединяване “
Божидар Пламенов Божанов - „ Демократична България – обединяване “
Елисавета Димитрова Белобрадова - „ Демократична България – обединяване “
Христо Танчев Проданов - „ Българска социалистическа партия за България “
24 МИР София
Кирил Петков Петков - „ Продължаваме Промяната “
Петър Георгиев Петров - „ Продължаваме Промяната “
Андрей Иванов Цеков - „ Продължаваме Промяната “
Георги Станчев Георгиев - „ Продължаваме Промяната “
Ивайло Георгиев Чорбов - „ Възраждане “
Стефан Динчев Янев - „ Български напредък “
Тома Любомиров Биков - ГЕРБ-СДС
Рая Назар Назарян - ГЕРБ-СДС
Евгения Бисерова Алексиева - ГЕРБ-СДС
Мартин Димитров Димитров - „ Демократична България – обединяване “
Кремена Миленова Кунева - „ Демократична България – обединяване “
Георги Страхилов Свиленски - „ Българска социалистическа партия за България “
25 МИР София
Христо Христов Петров - „ Продължаваме Промяната “
Калина Бориславова Константинова - „ Продължаваме Промяната “
Венеция Огнянова Нецова-Ангова - „ Продължаваме Промяната “
Цветелина Калинова Симеонова-Заркин - „ Продължаваме Промяната “
Костадин Тодоров Костадинов - „ Възраждане “
Иво Георгиев Русчев - „ Възраждане “
Георги Атанасов Самандов - „ Български напредък “
Христо Георгиев Гаджев - ГЕРБ-СДС
Анна Василева Александрова - ГЕРБ-СДС
Лъчезар Богомилов Иванов - ГЕРБ-СДС
Петър Николаев Николов - ГЕРБ-СДС
Владислав Панчев Панев - „ Демократична България – обединяване “
Александър Димитров Симидчиев - „ Демократична България – обединяване “
Корнелия Петрова Нинова - „ Българска социалистическа партия за България “
26 МИР София-област
Петър Пандушев Чобанов - Движение за права и свободи
Александър Димитров Дунчев - „ Продължаваме Промяната “
Александър Димитров Арангелов - „ Възраждане “
Гален Симеонов Монев - „ Български напредък “
Младен Найденов Маринов - ГЕРБ-СДС
Валентин Мирчов Милушев - ГЕРБ-СДС
Марин Василев Маринов - ГЕРБ-СДС
Иван Ивайлов Ченчев - „ Българска социалистическа партия за България “
Стара Загора
Халил Реджепов Летифов - Движение за права и свободи
Радослав Стефанов Рибарски - „ Продължаваме Промяната “
Радослав Красенов Василев - „ Продължаваме Промяната “
Искра Михайлова Михайлова - „ Възраждане “
Димитър Пламенов Пашев - „ Възраждане “
Николай Димитров Благоев - „ Български напредък “
Красимир Георгиев Вълчев - ГЕРБ-СДС
Маноил Минчев Манев - ГЕРБ-СДС
Илиана Петкова Жекова - ГЕРБ-СДС
Атанас Владиславов Славов - „ Демократична България – обединяване “
Георги Янчев Гьоков - „ Българска социалистическа партия за България “
Търговище
Джейхан Хасанов Ибрямов - Движение за права и свободи
Имрен Исметова Мехмедова - Движение за права и свободи
Теменужка Петрова Петкова - ГЕРБ-СДС
Илина Симеонова Мутафчиева - „ Демократична България – обединяване “
Хасково
Сезгин Юсеин Мехмед - Движение за права и свободи
Асен Васков Василев - „ Продължаваме Промяната “
Веселин Жеков Недев - „ Продължаваме Промяната “
Георги Николаев Георгиев - „ Възраждане “
Тихомир Недев Георгиев - „ Български напредък “
Делян Александров Добрев - ГЕРБ-СДС
Георги Тенев Станков - ГЕРБ-СДС
Смиляна Николова Нитова-Кръстева - „ Българска социалистическа партия за България “
Шумен
Мустафа Сали Карадайъ - Движение за права и свободи
Хамид Бари Хамид - Движение за права и свободи
Николай Денков Денков - „ Продължаваме Промяната “
Илтер Бейзатов Садъков - ГЕРБ-СДС
Ралица Тодорова Ангелова - ГЕРБ-СДС
Иван Валентинов Ганчев - „ Българска социалистическа партия за България “
Ямбол
Мирослав Николаев Иванов - „ Продължаваме Промяната “
Никола Ангелов Димитров - „ Възраждане “
Димитър Ангелов Иванов - ГЕРБ-СДС
Кристиан Иванов Вигенин - „ Българска социалистическа партия за България “
Последвайте Епицентър.БГ към този момент и в !
Пълният лист на депутатите по многомандатните изборни региони:
Благоевград
Делян Славчев Пеевски - Движение за права и свободи
Елхан Мехмедов Кълков - Движение за права и свободи
Андрей Атанасов Гюров - „ Продължаваме Промяната “
Владимир Славев Табутов - „ Продължаваме Промяната “
Цвета Валентинова Рангелова - „ Възраждане “
Надежда Данаилова Самарджиева - „ Български напредък “
Росен Димитров Желязков - ГЕРБ-СДС
Стефан Апостолов Апостолов - ГЕРБ-СДС
Костадин Томов Стойков - ГЕРБ-СДС
Георги Иванов Георгиев - ГЕРБ-СДС
Богдан Емилов Боцев - „ Българска социалистическа партия за България “
Бургас
Севим Исмаил Али - Движение за права и свободи
Ешереф Кязим Ешереф - Движение за права и свободи
Константин Живков Бачийски - „ Продължаваме Промяната “
Христо Симеонов Симеонов - „ Продължаваме Промяната “
Богомил Иванов Петков - „ Продължаваме Промяната “
Цончо Томов Ганев - „ Възраждане “
Борис Димитров Аладжов - „ Възраждане “
Виолета Колева Комитова - „ Български напредък “
Жечо Дончев Станков - ГЕРБ-СДС
Любен Любенов Дилов - ГЕРБ-СДС
Галя Стоянова Желязкова - ГЕРБ-СДС
Андрей Стоянов Рунчев - ГЕРБ-СДС
Димитър Георгиев Найденов - „ Демократична България – обединяване “
Петър Георгиев Кънев - „ Българска социалистическа партия за България “
Варна
Ерджан Себайтин Ебатин - Движение за права и свободи
Даниел Максим Лорер - „ Продължаваме Промяната “
Калоян Тонев Икономов - „ Продължаваме Промяната “
Антон Йорданов Тонев - „ Продължаваме Промяната “
Снежана Великова Апостолова - „ Продължаваме Промяната “
Николай Кръстев Костадинов - „ Възраждане “
Юлиян Каменов Губатов - „ Възраждане “
Александър Георгиев Николов - „ Български напредък “
Даниел Павлов Митов - ГЕРБ-СДС
Славена Димитрова Точева – ГЕРБ-СДС
Красен Кирилов Кралев - ГЕРБ-СДС
Павел Алексеев Христов - ГЕРБ-СДС
Бранимир Николаев Балачев - ГЕРБ-СДС
Атанас Петров Атанасов - „ Демократична България – обединяване “
Борислав Гуцанов Гуцанов - „ Българска социалистическа партия за България “
Велико Търново
Йордан Кирилов Цонев - Движение за права и свободи
Йордан Ивов Терзийски - „ Продължаваме Промяната “
Милен Илиев Матеев - „ Продължаваме Промяната “
Станислав Добринов Стоянов - „ Възраждане “
Костадин Георгиев Ангелов - ГЕРБ-СДС
Димитър Стойков Николов - ГЕРБ-СДС
Людмила Николаева Илиева - „ Демократична България – обединяване “
Явор Руменов Божанков - „ Българска социалистическа партия за България “
Видин
Димитър Иванов Аврамов - Движение за права и свободи
Иво Георгиев Атанасов - „ Продължаваме Промяната “
Росица Любенова Кирова - ГЕРБ-СДС
Любен Иванов Иванов - „ Демократична България – обединяване “
Враца
Цветан Иванов Енчев - Движение за права и свободи
Деница Димитрова Симеонова - „ Продължаваме Промяната “
Ивайло Василев Папов - „ Възраждане “
Петя Цветанова Аврамова - ГЕРБ-СДС
Мартин Николаев Харизанов - ГЕРБ-СДС
Атанас Зафиров Зафиров - „ Българска социалистическа партия за България “
Габрово
Юсеин Хасанов Вейселов – Движение за права и свободи
Радостин Петев Василев - „ Продължаваме Промяната “
Даниел Петров Петров - „ Възраждане “
Томислав Пейков Дончев - ГЕРБ-СДС
Добрич
Ертен Белгинова Анисова - Движение за права и свободи
Йорданка Яникова Костадинова - „ Продължаваме Промяната “
Константина Венциславова Петрова - „ Възраждане “
Деница Евгениева Сачева - ГЕРБ-СДС
Албена Симеонова Върбанова - „ Демократична България – обединяване “
Мая Йорданова Димитрова - „ Българска социалистическа партия за България “
Кърджали
Мукаддес Юсуф Налбант - Движение за права и свободи
Юзкан Байрам - Движение за права и свободи
Адлен Шукри Шевкед - Движение за права и свободи
Павлин Павлов Кръстев - Движение за права и свободи
Григор Александров Захариев - „ Български напредък “
Кюстендил
Георги Николаев Стамов - „ Продължаваме Промяната “
Христо Богомилов Терзийски - ГЕРБ-СДС
Николай Димитров Табаков - „ Демократична България – обединяване “
Бойко Любомиров Клечков - „ Българска социалистическа партия за България “
Ловеч
Станислав Димитров Анастасов - Движение за права и свободи
Искрен Цветославов Арабаджиев - „ Продължаваме Промяната “
Николай Нанков Нанков - ГЕРБ-СДС
Георг Даниелов Георгиев - ГЕРБ-СДС
Вяра Емилова Йорданова - „ Българска социалистическа партия за България “
Монтана
Надя Йорданова Петрова - Движение за права и свободи
Инна Владимирова Иванова - „ Продължаваме Промяната “
Петър Николаев Петров - „ Възраждане “
Ирена Методиева Димова - ГЕРБ-СДС
Ирена Тодорова Анастасова - „ Българска социалистическа партия за България “
Пазарджик
Небие Исмет Кабак - Движение за права и свободи
Осман Акчай Мурадов - Движение за права и свободи
Ивайло Валентинов Шотев - „ Продължаваме Промяната “
Петър Николаев Куленски - „ Продължаваме Промяната “
Десислава Илиева Георгиева - „ Възраждане “
Екатерина Спасова Гечева-Захариева - ГЕРБ-СДС
Стефан Неделчев Мирев - ГЕРБ-СДС
Димитър Иванов Гечев - ГЕРБ-СДС
Драгомир Велков Стойнев - „ Българска социалистическа партия за България “
Перник
Бойко Илиев Рашков - „ Продължаваме Промяната “
Димо Георгиев Дренчев - „ Възраждане “
Кирил Миланов Ананиев - ГЕРБ-СДС
Христина Иванова Георгиева - ГЕРБ-СДС
Плевен
Марио Киров Рангелов - Движение за права и свободи
Иван Маркос Христанов - „ Продължаваме Промяната “
Иван Косев Манев - „ Продължаваме Промяната “
Ивелин Първанов Първанов - „ Възраждане “
Пламен Тачев Петров - ГЕРБ-СДС
Деница Пламенова Николова - ГЕРБ-СДС
Стоян Александров Михалев - „ Демократична България – обединяване “
Румен Василев Гечев - „ Българска социалистическа партия за България “
Илиян Славейков Йончев - „ Българска социалистическа партия за България “
Пловдив
Танер Мехмед Али - Движение за права и свободи
Никола Георгиев Минчев - „ Продължаваме Промяната “
Христо Йорданов Даскалов - „ Продължаваме Промяната “
Венцислава Милчова Любенова - „ Продължаваме Промяната “
Ангел Жеков Георгиев - „ Възраждане “
Лилия Недкова Недева - „ Български напредък “
Стефан Иванов Шилев - ГЕРБ-СДС
Вежди Летиф Рашидов - ГЕРБ-СДС
Радомир Петров Чолаков - ГЕРБ-СДС
Христо Любомиров Иванов - „ Демократична България – обединяване “
Иван Богомилов Петков – „ Българска социалистическа партия за България “
Пловдив-област
Рамадан Байрам Аталай - „ Движение за права и свободи – Движение за права и свободи “
Росен Добрев Костурков - „ Продължаваме Промяната “
Стою Теодоров Стоев - „ Продължаваме Промяната “
Стоян Николов Таслаков - „ Възраждане “
Румен Маринов Йончев - „ Български напредък “
Десислава Цветанчова Трифонова - ГЕРБ-СДС
Младен Николов Шишков - ГЕРБ-СДС
Иван Йовков Червенков - ГЕРБ-СДС
Йордан Яворов Иванов - „ Демократична България – обединяване “
Веска Маринова Ненчева - „ Българска социалистическа партия за България “
Манол Трифонов Генов - „ Българска социалистическа партия за България “
Разград
Ахмед Реджебов Ахмедов - Движение за права и свободи
Ихсан Халил Хаккъ - Движение за права и свободи
Гюнай Хюсмен Хюсмен - ГЕРБ-СДС
Ивайло Николаев Мирчев - „ Демократична България – обединяване “
Русе
Ализан Нихат Яхова - Движение за права и свободи
Рена Енчева Стефанова - „ Продължаваме Промяната “
Димитър Данаилов Недялков - „ Продължаваме Промяната “
Златан Стоянов Златанов - „ Български напредък “
Десислава Вълчева Атанасова - ГЕРБ-СДС
Драгомир Дамянов Драганов - ГЕРБ-СДС
Иван Белчев Белчев - „ Демократична България – обединяване “
Иван Валентинов Иванов - „ Българска социалистическа партия за България “
Силистра
Джевдет Ибрям Чакъров - Движение за права и свободи
Гюнер Нихат Ахмед - Движение за права и свободи
Стоян Иванов Георгиев - „ Продължаваме Промяната “
Ивелин Статев Иванов - ГЕРБ-СДС
Сливен
Хатидже Мехмедова Георгиева - Движение за права и свободи
Татяна Славова Султанова-Сивева - „ Продължаваме Промяната “
Климент Пламенов Шопов - „ Български напредък “
Десислава Жекова Танева - ГЕРБ-СДС
Мария Щерева Белова - ГЕРБ-СДС
Деян Цанков Дечев - „ Българска социалистическа партия за България “
Смолян
Хайри Реджебов Садъков - Движение за права и свободи
Анджей Веселинов Джандев - Движение за права и свободи
Михал Григоров Камбарев - „ Продължаваме Промяната “
Красимир Митков Събев - ГЕРБ-СДС
23 МИР София
Настимир Ананиев Ананиев - „ Продължаваме Промяната “
Васил Христов Пандов - „ Продължаваме Промяната “
Венко Николов Сабрутев - „ Продължаваме Промяната “
Васил Стефанов Стефанов - „ Продължаваме Промяната “
Искрен Николаев Митев - „ Продължаваме Промяната “
Николай Георгиев Дренчев - „ Възраждане “
Маргарита Атанасова Генчева - „ Възраждане “
Даниела Станимирова Дашева - „ Български напредък “
Румен Димитров Христов - ГЕРБ-СДС
Александър Руменов Ненков - ГЕРБ-СДС
Николай Нидал Алгафари - ГЕРБ-СДС
Александър Койчев Иванов - ГЕРБ-СДС
Надежда Георгиева Йорданова - „ Демократична България – обединяване “
Божидар Пламенов Божанов - „ Демократична България – обединяване “
Елисавета Димитрова Белобрадова - „ Демократична България – обединяване “
Христо Танчев Проданов - „ Българска социалистическа партия за България “
24 МИР София
Кирил Петков Петков - „ Продължаваме Промяната “
Петър Георгиев Петров - „ Продължаваме Промяната “
Андрей Иванов Цеков - „ Продължаваме Промяната “
Георги Станчев Георгиев - „ Продължаваме Промяната “
Ивайло Георгиев Чорбов - „ Възраждане “
Стефан Динчев Янев - „ Български напредък “
Тома Любомиров Биков - ГЕРБ-СДС
Рая Назар Назарян - ГЕРБ-СДС
Евгения Бисерова Алексиева - ГЕРБ-СДС
Мартин Димитров Димитров - „ Демократична България – обединяване “
Кремена Миленова Кунева - „ Демократична България – обединяване “
Георги Страхилов Свиленски - „ Българска социалистическа партия за България “
25 МИР София
Христо Христов Петров - „ Продължаваме Промяната “
Калина Бориславова Константинова - „ Продължаваме Промяната “
Венеция Огнянова Нецова-Ангова - „ Продължаваме Промяната “
Цветелина Калинова Симеонова-Заркин - „ Продължаваме Промяната “
Костадин Тодоров Костадинов - „ Възраждане “
Иво Георгиев Русчев - „ Възраждане “
Георги Атанасов Самандов - „ Български напредък “
Христо Георгиев Гаджев - ГЕРБ-СДС
Анна Василева Александрова - ГЕРБ-СДС
Лъчезар Богомилов Иванов - ГЕРБ-СДС
Петър Николаев Николов - ГЕРБ-СДС
Владислав Панчев Панев - „ Демократична България – обединяване “
Александър Димитров Симидчиев - „ Демократична България – обединяване “
Корнелия Петрова Нинова - „ Българска социалистическа партия за България “
26 МИР София-област
Петър Пандушев Чобанов - Движение за права и свободи
Александър Димитров Дунчев - „ Продължаваме Промяната “
Александър Димитров Арангелов - „ Възраждане “
Гален Симеонов Монев - „ Български напредък “
Младен Найденов Маринов - ГЕРБ-СДС
Валентин Мирчов Милушев - ГЕРБ-СДС
Марин Василев Маринов - ГЕРБ-СДС
Иван Ивайлов Ченчев - „ Българска социалистическа партия за България “
Стара Загора
Халил Реджепов Летифов - Движение за права и свободи
Радослав Стефанов Рибарски - „ Продължаваме Промяната “
Радослав Красенов Василев - „ Продължаваме Промяната “
Искра Михайлова Михайлова - „ Възраждане “
Димитър Пламенов Пашев - „ Възраждане “
Николай Димитров Благоев - „ Български напредък “
Красимир Георгиев Вълчев - ГЕРБ-СДС
Маноил Минчев Манев - ГЕРБ-СДС
Илиана Петкова Жекова - ГЕРБ-СДС
Атанас Владиславов Славов - „ Демократична България – обединяване “
Георги Янчев Гьоков - „ Българска социалистическа партия за България “
Търговище
Джейхан Хасанов Ибрямов - Движение за права и свободи
Имрен Исметова Мехмедова - Движение за права и свободи
Теменужка Петрова Петкова - ГЕРБ-СДС
Илина Симеонова Мутафчиева - „ Демократична България – обединяване “
Хасково
Сезгин Юсеин Мехмед - Движение за права и свободи
Асен Васков Василев - „ Продължаваме Промяната “
Веселин Жеков Недев - „ Продължаваме Промяната “
Георги Николаев Георгиев - „ Възраждане “
Тихомир Недев Георгиев - „ Български напредък “
Делян Александров Добрев - ГЕРБ-СДС
Георги Тенев Станков - ГЕРБ-СДС
Смиляна Николова Нитова-Кръстева - „ Българска социалистическа партия за България “
Шумен
Мустафа Сали Карадайъ - Движение за права и свободи
Хамид Бари Хамид - Движение за права и свободи
Николай Денков Денков - „ Продължаваме Промяната “
Илтер Бейзатов Садъков - ГЕРБ-СДС
Ралица Тодорова Ангелова - ГЕРБ-СДС
Иван Валентинов Ганчев - „ Българска социалистическа партия за България “
Ямбол
Мирослав Николаев Иванов - „ Продължаваме Промяната “
Никола Ангелов Димитров - „ Възраждане “
Димитър Ангелов Иванов - ГЕРБ-СДС
Кристиан Иванов Вигенин - „ Българска социалистическа партия за България “
Последвайте Епицентър.БГ към този момент и в !
Източник: epicenter.bg
КОМЕНТАРИ