Царско село победи с 2:0 Арда (Кърджали) в последния двубой

...

Царско село спечели сблъсъка на новаците

Царско село победи с 2:0 Арда (Кърджали) в последния дуел от 15-ия кръг на efbet Лига, написа Sportal.bg. Герой на мача стана звездата на гостите Родни Антуи, който вкара и двете попадения в мрежата на Иван Караджов. Холандeцът откри резултата в 51-ата минута, а в 64-ата минута удвои с левия крайник. Така тимът на Никола Спасов завоюва дербито на новаците в елита.

В шестата минута Дарко Глишич опитва мерника си от фаул. Бранителят стреля с левия крайник, само че топката мина около вратата. Това беше първата заплаха в мача.

Последва отегчителен интервал на стадиона в парк " Лаута ", с цел да пристигна 20-ата минута. Тогава Родни Антуи шутира от дребен ъгъл, само че Иван Караджов отби. Последва ъглов удар, след който Густаво Карбониери стреля с глава, само че неопределено.
Източник: fakti.bg