Царско село и ЦСКА 1948 играят при резултат 0:0 в

...

НА ЖИВО: Царско село - ЦСКА 1948 0:0, греда за гостите

Царско село и ЦСКА 1948 играят при резултат 0:0 в първи мач от 22-ия кръг в родната efbet Лига.

Двата отбора стартираха в положително движение дуела и не губеха време да се разузнават в началните минути. Още във 2-ата минута гостите стигнаха до първата опция, откакто Галин Иванов центрира от ъглов удар в наказателното поле, където Симеон Петров с глава стреля около левия непряк дирек.

Възпитаниците на Николай Киров задържаха дълготрайно топката в половината на противника. В първите минути доста дейни бяха фланговите бранители на ЦСКА 1948 Реян Даскалов и Лазар Марин, само че центриранията им в наказателното поле нямаха триумф.

В 12-ата минута ЦСКА 1948 бе покрай попадение. Галин Иванов центрира остро от фаул в наказателното поле, където Алекс Колев бе оставен непокрит, само че последвалият му изстрел срещна напречната греда.

ЦАРСКО СЕЛО - ЦСКА 1948 0:0

СТАРТОВИТЕ СЪСТАВИ:

ЦАРСКО СЕЛО: Гуидо Гериери, Матео Лукарели, Николай Николаев, Пламен Крумов, Джереми Петрис, Андрей Йрданов, Абу Батас, Пиер Зебли, Седрик Каломбо, Давиде Витурини, Венцислав Христов

Треньор: Андреа Сасарини

ЦСКА 1948: Даниел Наумов, Реян Даскалов, Венцислав Василев, Симеон Петров, Лазар Марин, Емил Мартинов, Ивайло Чочев, Георги Русев, Галин Иванов, Васил Шопов, Алекс Колев

Треньор: Николай Киров

Гл. арбитър: Димитър Димитров

Стадион: "Арена Царско село ", София