Треньорът на Виляреал Унай Емери похвали доброто представяне на тима

...

Емери: Виляреал не се страхуваше от Юве и показа, че е зрял отбор

Треньорът на Виляреал Унай Емери похвали положителното показване на отбора му против Ювентус.

В първия мач от 1/8-финалите на Шампионската лига испанският и италианският клуб не излъчиха победител, завършвайки 1:1.

" Не се страхувахме и се показахме като зрял тим. Можехме да изравним резултата през първото полувреме, само че справедливо го направихме през второто.
 Атлетико (Мадрид) посреща Манчестър Юнайтед в супер конфликт в Шампионската лига

Срещата се обрисува да бъде извънредно оспорвана поради неубедителната форма на двата състава

Основното е, че показахме зрялост. Пропуснахме, само че се върнахме в играта, изравнихме и се насочихме към успеха. Трябва да отидем в Торино и да победим.

Влахович прави разлика. Той означи още в първата минута и можеше да вкара повече. Трудно е да го задържим през целия мач. Но като цяло въпреки всичко успяхме да изключим него и Мората от играта ", сподели треньорът на Виляреал.