Треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан коментира успеха с 3:1

...

Зидан: Трябва да се адаптираме към този футбол

Треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан разяснява триумфа с 3:1 над Ейбар в дуела от 28-ия кръг на Примера дивисион. Мачът се игра без аудитория на стадион “Алфредо ди Стефано” в спортния център на “лос меренгес”. “Белите” взеха решение разногласието с голове до почивката на Тони Кроос (4), Серхио Рамос (30) и Марсело (37). За гостите от “Ипуруа” прецизен беше Педро Бигас в 60-ата минута.
 Реал Мадрид се разноски за първа победа на " Ди Стефано " (видео + галерия)
" Това беше напълно друг футбол от познатия, само че ние сме длъжни да се приспособяваме. Беше ни мъчно през второто полувреме, нещо не беше наред. Може би имаме проблем с физическата форма. През първите 45 минути играхме доста мощно. Можехме да спечелим и с 3:0, само че след почивката се отпуснахме. Смените бяха нужни. Карвахал получи навяхване, Рамос не се усещаше добре, а Азар не беше играл от дълго време. Смените обаче не повлияха на играта. Не пострадвам от неналичието на голове от страна на нападателите. Имаме задоволително играчи, които могат да вземат решение пооженията. Азар можеше да вкара, само че взе решение да поаде на Рамос на празна врата ", разяснява Зидан. Ла Лига 28 кръг, неделя 14 юни  Реал Мадрид 3:1краен резулат  Ейбар