Треньорът на Олимпия (Любляна) Жоао Енрикеш коментира равенство 1:1 с

...

Енрикеш: Лудогорец остава фаворит

Треньорът на Олимпия (Любляна) Жоао Енрикеш разяснява тъждество 1:1 с Лудогорец в първия дуел сред двата тима от втория квалификационен кръг на Шампионската лига.

„ През първата част имахме опция да имаме преднина на почивката, само че един от нашите футболисти проспа обстановката. През второто полувреме Лудогорец имаше повече шансове. В последна сметка, може би, равенството е справедливият резултат “, съобщи наставникът на словенския първенец.

„ Двата тима имаха своите положения и диктуваха събитията на терена в избрани моменти. Изиграхме добър мач като цяло. Сега ще мислим за първото си домакинство във вътрешното състезание, а след това ще опитаме да спечелим реванша. Лудогорец обаче си остава любимец, тъй като това бе единствено първото полувреме от конфликта. В Любляна обаче, с поддръжката на нашите почитатели, ще опитаме да спечелим и да продължим напред.
Източник: novsport.com