Треньорът на Добруджа Светослав Петров беше крайно разочарован от загубата

...

Светолсав Петров с остра критика към играчите след поражението от Локо София

Треньорът на Добруджа Светослав Петров беше извънредно отчаян от загубата от Локомотив София с 1:4 в „ Надежда “.

„ Може би нрав не ни доближи. Започнахме добре. След две неточности ни обърнаха резултата и по-късно неизвестно за какво имахме огромен почит към Локомотив. Получаваше се проекта пред мача, само че очевидно това са ни опциите “, съобщи Петров.

„ Искахме да изненадаме Локомотив. Знаехме на какво се гради играта им. И 20 индивида да наредим откъм гърба, когато прави такива неточности, няма смисъл. Проблемът при нас беше, че елементарно губехме топката. Искаха да ни пресират в личното ни поле, само че за това нещо си би трябвало сърце. Въпреки бюджета ни, задачата на тима ни беше да не се избави. Цифровото изражение на резултата е справедливо. Самите ние сме си отговорни. Много хора в съблекалнята си мислят, че когато го карат безгрижно, че нещата ще станат. Трябва да се трансформират манталитета на футболистите. Давам образец с мача с Нефтохимик. Поведоха ни в 10-ата минута. Работата на треньора е в съблекалнята и до първата минута. Работа и диалози, това би трябвало да се направи. От хората, които не съм удовлетворен, ще почиват. Ще давам късмет на младите. Ако съумеят да го запазят е добре, само че другояче ще играт по В група и А окръжна. Нямаме дълбочината на състава. Това ни е групата. Това са ни опциите на този стадий. Имаше позитиви. През второто полувреме се опитвахме да държим топката, само че някои момчета прегоряха, даваха ги по малкия екран в София и прегоряха. Трябва повече да се постараем “, добави още той.