Трагичен старт на Ливърпул в Шампионската лига. Английският гранд бе

...

Шок! Голям резил за Ливърпул в Европа

Трагичен старт на Ливърпул в Шампионската лига. Английският гранд бе затрит от Наполи в Неапол с 1:4, след безобразна игрла в отбрана и доста окрилени домакини.

Желински откри резултата в петата минута от дузпа, а Андре-Франк Замбо Ангиса удвои задатъка в 31-ата минута. Между двете попадения Виктор Осимен пропусна дузпа.

Нигериецът се контузи, а влезлият на негово място Симеоне се разписа минута преди почивката. В самото начало на второто полувреме Жиелински означи втория си гол в мача, а малко по-късно Луис Диас върна едно попадение за гостите.

Клоп извърши тройна промяна и промени две трети от нападението. Той пусна в игра Нунес, Жота и Тиаго на мястото на Милнър, Фирмино и Салах, който изигра следващ разочароващ мач.

Живецът в играта на мърсисайдци последователно се изпари и Ливърпул сякаш одобри провалянето.

Продължават проблемите на Ливърпул тази есен, а Юрген Клоп ще би трябвало да дава отговор на доста въпроси пред милионите почитатели на отбора по целия свят.
Източник: standartnews.com