Тотнъм и Милан играят при резултат 0:0 в реванш от

...

НА ЖИВО: Тотнъм - Милан 0:0, шанс за Месиас

Тотнъм и Милан играят при резултат 0:0 в реванш от 1/8-финалните конфликти в Шампионската лига.

Първият дуел сред двата отбора приключи с победа на “росонерите ” с минималното 1:0 на “Сан Сиро ”.

Домакините започнаха по-настоятелно, само че в първите десетина минути Милан се държеше дисциплирано и не допускаше неточности в отбрана. В 18-а минута Жуниор Месиас се оказа на хубава стрелкова позиция, само че ударът му беше много неакуратен.

Ритъмът на мача ставаше все по-накъсан с напредването на полувремето, като положителните офанзиви бяха необичайност.

Центриране на Кейн в 35-а минута рикошира в бранител, което принуди Менян да се намесва, само че това остана единствения миг на някаква заплаха пред италианската врата за полувремето.

Ето и съставите на двата отбора:

Тотнъм : Форстер, Ромеро, Лангле, Дейвис, Емерсон, Скип, Хойбйерг, Перишич, Сон, Кулушевски, Кейн;

Милан : Менян, Томори, Тиау, Калулу, Ернандес, Крунич, Тонали, Месиас, Диас, Леао, Жиру;