Тимовете на Борнемут и Уест Бромич Албиън завършиха с резултатно

...

Борнемут и УБА дадоха зрелищен старт на Чемпиъншип

Тимовете на Борнемут и Уест Бромич Албиън приключиха с резултатно реми 2:2 в мач от първия кръг на новия сезон в Чемпиъншип. Двата отбора предложиха първокласен мач и голове.

Борнемут откри резултата в 12-ата минута с гол на Маркондес, който беше открит на чиста голова позиция фронтално против вратаря. О`Шей възвърне равенството с гол в 33-ата минута, откакто се разписа с глава, надскачайки защитник на домакините.

През втората част феновете видяха нови два гола. Отново Борнемут излезе напред в резултата с гол на Билинг в 52-ата минута, който се възползва от избита топка и откри празно пространство, с цел да осъществя. Уест Бромич възвърне равенството в 67-ата минута, а прецизен беше Робинсън след отлична офанзива.

Така двата отбора взеха по 1 точка в старта на шампионата.