Тимът на Интер Милано постигна победа с 3:0 срещу Торино

...

Интер разби Торино и продължава да диша във врата на Юве

Тимът на Интер Милано реализира победа с 3:0 против Торино във визитата си от 13-ия кръг в италианската Серия А. Така „ нерадзурите” не престават гневната битка за първото място с Ювентус, откакто Интер към този момент имат 34 точки, до момента в който „ бианконерите” са с една точка повече след 13 изиграни мача.

Точни за отбора на Антонио Конте бяха Лаутаро Мартинес в 12-ата минута, Стефан де Фрай в 32-ата и Ромелу Лукаку в 55-ата минута.

Началото на мача се забави с 10 минути поради наводнения терен в Торино. " Нерадзурите " обаче съумяха да поведат в резултата още в 12-ата минута с първия си прецизен удар в дуела. След неприятно изпълнен удар от навън на Салваторе Сиригу, Ромелу Лукаку изведе Лаутаро на добра позиция, който се възползва от това, с цел да прати топката в противниковата мрежа. В 28-ата Кристиан Ансалди и Симоне Верди пропуснаха опцията да изравнят за домакините.
Източник: fakti.bg