Тимът на Байерн Мюнхен завърши наравно 1:1 като домакин на

...

Борусия Мьонхенгладбах прекъсна победната серия на шампиона Байерн в Бундеслигата

Тимът на Байерн Мюнхен приключи наедно 1:1 като хазаин на Борусия Мьонхенгладбах в дуел от четвъртия кръг на Бундеслигата.

„ Жрабчетата “ откриха резултата на „ Алианц Арена “ в края на първата част, когато Кристоф Крамер изведе Маркъс Тюрам на стрелкова позиция в наказателното поле на „ баварците “, а Тюрам невъзмутимо преодоля Мануел Нойер, извеждайки напред в резултата гостите от Мьонхенгладбах.

Шампионите на Германия възвърнаха равенството в 83-ата минута посредством Садио Мане, който се разписа с удар по земя от границата на наказателното поле.

Мане означи гол и при започване на срещата, само че то бе анулирано поради засада, маркирана от ВАР.

В класирането Байерн Мюнхен е водач с 10 точки от четири изиграни срещи, до момента в който Борусия Мьонхенгладбах е шести с 8 пункта актив.