Светкавица (Търговище) разгроми с 8:0 гостуващия му Спортист (Генерал Тошево)

...

Светкавица разби Спортист

Светкавица (Търговище) разгроми с 8:0 гостуващия му Спортист (Генерал Тошево) в среща от 15-ия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините можеха да вкарат и още, само че отлични намеси имаше вратаря Георги Кирчев Георгиев. Само в началния четвърт час търговищките нападатели пропиляха две отлични благоприятни условия. Голеадата стартира десетина минути по-късно. Тон за нея даде Михаил Паскалев с попаденията си в 24-а и 33-ата минута. При този резултат пристигна и почивката. Малко след нея Любомир Михалев и Станислав Иванов се разписаха небрежно по един път. Николай Илиев направи 5:0 в средата на втората част. До края Михалев осъществя още един път, а Станислав Иванов оформи хеттрик.
 Първи формален мач за Светкавица в Търговище Първи формален мач за Светкавица в Търговище